Intézmények

Intézmény típusa Webcím
Adai Műszaki Iskola (Ada) Szakközépiskola Webcím
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola (Kishegyes) Általános Iskola
Április 7-e Egészségügyi Középiskola (Újvidék) Szakközépiskola Webcím
Arany János Általános Iskola (Oromhegyes) Általános Iskola
Bambi Iskoláskor Előtti Intézmény (Hódság) Óvoda
Bambi Iskoláskor Előtti Intézmény (Topolya) Óvoda
Bartók Béla Alsófokú Zeneiskola (Ada) Zeneiskola
Beszédes József Mezőgazdasági és Műszaki Iskolaközpont (Magyarkanizsa) Szakközépiskola Webcím
Bogdan Šuput Iparművészeti Iskola (Újvidék) Szakközépiskola Webcím
Boldog gyermek Iskoláskor Előtti Intézmény (Törökkanizsa) Óvoda
Boldog Gyermekkor Iskoláskor Előtti Intézmény (Újvidék) Óvoda
Boldog Gyermekkor Iskoláskor Előtti Intézmény (Zichyfalva) Óvoda
Boldogasszony Iskolanővérek Kollégium (Nagybecskerek) Egyéb
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta) Gimnázium Webcím
Bosa Milićević Közgazdasági Középiskola (Szabadka) Szakközépiskola Webcím
Boško Buha Iskoláskor Előtti Intézmény (Verbász) Óvoda
Branko Radičević Általános Iskola (Maradék) Általános Iskola
Čika Jova Zmaj Iskoláskor Előtti Intézmény (Ada) Óvoda
Csáki Lajos Általános Iskola (Topolya) Általános Iskola
Cseh Károly Általános Iskola (Ada) Általános Iskola
Csókai Vegyészeti-élelmiszeripari Középiskola (Csóka) Szakközépiskola Webcím
Desanka Maksimović Iskoláskor Előtti Intézmény (Begaszentgyörgy) Óvoda
Dositej Obradović Általános Iskola (Ürményháza) Általános Iskola
Dositej Obradović Gimnázium és Közgazdasági Iskola (Topolya) Gimnázium Webcím
Dositej Obradović Gimnázium és Szakiskola (Törökkanizsa) Gimnázium Webcím
Dózsa György Általános Iskola (Gunaras) Általános Iskola
Dr. Ripp Rózsa Egészségügyi Középiskola (Zombor) Szakközépiskola Webcím
Dr. Tihomir Ostojić Általános Iskola (Tiszaszentmiklós) Általános Iskola
Dr. Đorđe Joanović Általános Iskola (Beodra-Karlova) Általános Iskola
Dragoljub Udicki Iskoláskor Előtti Intézmény (Nagykikinda) Óvoda
Fejős Klára Általános Iskola (Nagykikinda) Általános Iskola
Futaki Mezőgazdasági Középiskola és Diákotthon (Futak) Szakközépiskola Webcím
Gligorije Popov Általános Iskola (Kisorosz) Általános Iskola
Gyermeki Öröm Iskoláskor Előtti Intézmény (Pancsova) Óvoda
Gyöngyszemeink Iskoláskor Előtti Intézmény (Magyarkanizsa) Óvoda
Hófehérke Iskoláskor Előtti Intézmény (Zenta) Óvoda
Hunyadi János Általános Iskola (Csantavér) Általános Iskola
Hunyadi János Általános Iskola - Bambi óvodája (Csantavér) Óvoda
Idős Kovács Gyula Általános Iskola (Bácskossuthfalva) Általános Iskola
Ivan Goran Kovačić Általános Iskola (Szabadka) Általános Iskola
Ivan Sarić Műszaki Középiskola (Szabadka) Szakközépiskola Webcím
Ivo Andrić Általános Iskola (Tiszakálmánfalva) Általános Iskola
Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola (Magyarkanizsa) Általános Iskola
Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola (Szabadka) Általános Iskola
Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola (Szenttamás) Általános Iskola
Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola (Törökkanizsa) Általános Iskola
Jovan Mikić Általános Iskola (Szabadka) Általános Iskola
Jovan Popović Általános Iskola (Csóka) Általános Iskola
Jovan Trajković Közgazdasági és Kereskedelmi Középiskola (Nagybecskerek) Szakközépiskola Webcím
József Attila Általános Iskola (Bácskertes) Általános Iskola

Oldalak