Intézmények

Az összeshez üresen kell hagyni. Más esetben az első kiválasztott kifejezés lesz az alapértelmezett a „Bármely” helyett.
Intézmény típusa Webcím
Mi örömünk Iskoláskor Előtti Intézmény (Szabadka) Óvoda
Mi örömünk Iskoláskor Előtti Intézmény - Ábránd (Szabadka) Óvoda
Mi örömünk Iskoláskor Előtti Intézmény - Csillagocska (Szabadka) Óvoda
Mi örömünk Iskoláskor Előtti Intézmény - Mese (Szabadka) Óvoda
Mi örömünk Iskoláskor Előtti Intézmény - Mókus (Szabadka) Óvoda
Mi örömünk Iskoláskor Előtti Intézmény- Kis Hableány (Szabadka) Óvoda
Mi Örömünk Iskoláskor Előtti Intézmény- Pitypang (Szabadka) Óvoda
Mihajlo Pupin Á.I. (Veternik) Általános Iskola
Mihajlo Pupin Elektrotechnikai Középiskola (Újvidék) Szakközépiskola Webcím
Miloje Čiplić Á.I. (Törökbecse) Általános Iskola
Miloš Crnjanski Á.I. ( Újvidék) Általános Iskola
Miloš Crnjanski Á.I. (Szabadka) Általános Iskola
Miloš Crnjanski Á.I. (Szerbittabé) Általános Iskola
Miroslav Antić Á.I. (Csonoplya) Általános Iskola
Miroslav Antić Á.I. (Palics) Általános Iskola
Miroslav Antić Á.I. - (Ludasi kihelyezett tagozat) Általános Iskola
Móra Károly Á.I. (Szaján) Általános Iskola
Moša Pijade Á.I. (Pacsér) Általános Iskola
Moša Pijade Á.I. (Sándoregyháza) Általános Iskola
Moša Pijade Á.I. (Torontálvásárhely) Általános Iskola
Műszaki Iskola (Ada) Szakközépiskola Webcím
Műszaki Iskola (Óbecse) Szakközépiskola Webcím
Műszaki Középiskola ( Nagykikinda ) Szakközépiskola
Műszaki Középiskola (Zombor) Szakközépiskola Webcím
Műszaki Szakfőiskola (Szabadka) Egyéb
Nagybecskereki Gimnázium (Nagybecskerek) Gimnázium Webcím
Nikola Tesla Á.I. (Banatsko Karađorđevo) Általános Iskola
Nikola Tesla Á.I. (Topolya) Általános Iskola
Nikola Tesla Á.I. (Újvidék) Általános Iskola
Nikola Tesla Elektrotechnikai és Építészeti Iskola (Nagybecskerek) Szakközépiskola Webcím
Nikola Đurković Á.I. (Bácsfeketehegy) Általános Iskola
Novak Radonić Á.I. (Mohol) Általános Iskola
Október 10. Á.I. (Szabadka) Általános Iskola
Október 18. Á.I. (Zentagunaras) Általános Iskola
Október 2 Á.I. (Nagybecskerek) Általános Iskola
Október 20. Á.I. (Verbász) Általános Iskola
Öröm Iskoláskor Előtti Intézmény (Szenttamás) Óvoda
Öröm Iskoláskor Előtti Intézmény - Borsocska (Feketetó) Óvoda
Öröm Iskoláskor Előtti Intézmény - Csengettyű (Tiszaszentmiklós) Óvoda
Öröm Iskoláskor Előtti Intézmény - Halacska (Hódegyháza ) Óvoda
Öröm Iskoláskor Előtti Intézmény - Lepkécske (Padé) Óvoda
Öröm Iskoláskor Előtti Intézmény - Szivárvány (Csóka ) Óvoda
Óvóképző Főiskola (Szabadka) Egyéb
Pava Sudarski Iskoláskor Előtti Intézmény (Törökbecse) Óvoda
Pavle Savić Műszaki Középiskola Újvidék Szakközépiskola
Petar Kočić Á.I. (Temerin) Általános Iskola
Petar Konjović Alapfokú Zeneiskola (Óbecse) Zeneiskola
Petőfi Brigád Á.I. (Kúla) Általános Iskola
Petőfi Sándor Á.I. (Doroszló) Általános Iskola
Petőfi Sándor Á.I. (Hajdújárás) Általános Iskola

Oldalak